Telefon +90 850 214 0117
150 TL ve üzeri yapacağınız alışverişlerde kargo bedava!
Telefon +90 850 214 0117
150 TL ve üzeri yapacağınız alışverişlerde kargo bedava!

Yaz Stilinizi Tamamlayacak Saat Modelleri

Her modeliyle şıklığa yepyeni bir anlam katan Boss, farklı dönemlere ait tasarımların birlikteliğiyle ortaya çıkan modelini zevk sahibi erkeklere sunuyor.

 Geçmişten izler taşırken günümüzün modern tasarım anlayışını da selamlayan Boss, yeni bir stil arayışındaki erkekler için şık bir alternatif oluşturuyor.

Retro görünümüyle dikkat çeken model, gri tekstil kayışı ve lacivert detaylarıyla dikkat çeken gri kadranının eşsiz uyumuyla fark yaratıyor. Vintage esintilerinin hissedildiği modelin ince detaylarla zenginleşen kasa ve işlevsel kadranıyla tasarımı üst seviyelere taşıyor. Klasik pilot saati tasarımlarından ilham alınarak hazırlanan model, geçmişe özlem duyan modern erkeklerin vazgeçilmezi olmaya aday.

Guess ile Renkli ve Işıltılı Bir Dünyanın Kapılarını Aralayın

Dünyanın en ünlü moda markalarından Guess, göz alıcı tasarıma sahip yeni saat modelini kendi ışığını yansıtmayı seven kadınların beğenisine sunuyor.

Pembe silikon kayışı ve yuvarlak gümüş kasasıyla yalın bir görünüm yakalayan Guess, kadranı dolduran beyaz ve pembe Swarovski kristalleri ile kadınların hiç solmayan ışıltısını yansıtıyor. Beyaz silikon kayışa sahip modeli ise pembe altın kasası ve renk geçişi efekti yaratan Swarovski kristalleri ile benzersiz bir uyum yakalıyor.

Gc ile Şıklığınızı Saatinizle Tamamlayın

Stil sahibi kadınların en değerli anlarına ortak olan Gc, yeni modelini saat severlerin beğenisine sunuyor.

Gc, pembe altının tatlı ışıltısını yansıtan hasır bilezik, aynı renkteki bezeli ve çelik kasasıyla fark yaratıyor. Bilezik ve kadranı benzersiz bir tasarıma sahip model,değerli anların zarif bir detayı oluyor.

Minimalist Şıklığın Adresi Esprit

Esprit pembe altın hasır bileziği ve yalın detaylarıyla göz alan tasarımı, adeta şıklığın sadece abartıdan geçmediğinin kanıtı niteliğinde…

Klasik olduğu kadar estetik bir duruşa da sahip Esprit, stilinde sadeliği tercih eden kadınların favorisi oluyor. Pembe altın hasır çelik bileziğiyle modern bir duruşa sahip Esprit, kadranındaki yalın detaylarla minimalizmi en zarif şekilde yansıtıyor.

Michael Kors’tan Mücevher Gibi Bir Tasarım

Michael Kors’un sıra dışı tasarımıyla göz alan Runway Mercer koleksiyonu, ince zevkleri sahip kadınların favorisi olacak.

Koleksiyondaki her bir model, adeta bir mücevher gibi ışıldıyor. Rose gold bileziğinde, sedef kadranıyla aynı rengi taşıyan geometrik detayların bulunduğu model, estetik ve asil bir duruş sergiliyor. Kadranında ve bileziğinde firuze kullanılan model ise turkuaz rengin tasarıma kattığı etkiyle benzersiz bir görüntüye sahip.

Stilinize Asil Bir Dokunuş: Maurice Lacroix

İsviçre’nin ünlü saat markası Maurice Lacroix, stiline önem verenlerin en değerli anlarına ortak oluyor.

Birbirinden şık tasarımlarıyla lüksü sevenlerin değişilmezi Maurice Lacroix, dünyaca ünlü saat markalarının Aikon modeli, iddialı tasarımıyla zevk sahibi erkeklere hitap ederken, kadınlar için hazırlanan Eliros ise ince detaylarıyla göz dolduruyor.

Kahverengi ve gümüş rengini aynı tasarımda buluşturan Aikon, Maurice Lacroix’in ikonik M logolu deri kayışı ve yuvarlak çelik kasasıyla fark yaratıyor. En ince detayın bile kusursuz şekilde işlendiği Aikon, tarzıyla fark yaratmak isteyen erkekleri cezbediyor.

Işıltılı tasarımıyla dikkat çeken Eliros, M logo işlemeli siyah deri kayışı ve pembe altın rengi kasasının uyumuyla stiline önem veren kadınların başını döndürüyor. Kadran üzerindeki rakamları belirten pırlanta taşlarıyla göz kamaştıran Eliros, yüksek kalitenin adeta şık bir yansıması oluyor.

İhtişamın Zirvesi: Versace

Dünyaca ünlü moda markası Versace, göz alıcı saatleriyle kendi tarzını ortaya koymaya devam ediyor.

Versace’nin, kendine özgü felsefesiyle tasarladığı yeni modelleri, saat severlerle Versace’nin iddialı tasarımlarıyla göz alan yeni modelleri, lüksü seven kadın ve erkekleri baştan çıkarıyor.

Adeta bir heykeltıraşın elinden çıkmış gibi estetik bir duruşa sahip model, iddialı görünümüyle tüm dikkatleri üstüne çekiyor. Çelik dokusunun üzerine ikonik Medusa sembolü işlenmiş çelik bileziği ve bilezikle uyum sağlayan çelik kasası, modelin iddialı görüntüsünü bambaşka bir seviyeye taşıyor. Altın rengindeki bezeli ve kadrandaki indekslerin uyumuyla dikkat çeken model, kadınların tarzına ihtişamlı bir dokunuş katıyor.

Versace lüksü, moda ve performans ile bir araya getiriyor. Kahverengi deri kayışı ve lacivert kasasının uyumuna, geçişi sağlayan vidalarla fark katan model, özenle işlenmiş fonksiyonel detaylarıyla günün her anında şık olmak isteyen tarz sahibi erkekleri bekliyor.