Telefon +90 850 214 0117
150 TL ve üzeri yapacağınız alışverişlerde kargo bedava!
Telefon +90 850 214 0117
150 TL ve üzeri yapacağınız alışverişlerde kargo bedava!

Sezonun Trend Çantaları

Her kadının en favori aksesuarlarının başında şüphesiz çantalar geliyor. Hepimizin dolabında mutlaka birkaç çeşit çantası vardır. Bazı kadınlar ise çanta tutkunluklarıyla bilinir ve sayısız çantaya sahiptir. Büyük markalar, bazı çanta modellerini sınırlı sayıda çıkarttıklarını ve alışveriş tutkunu kadınların bu çantalara sahip olmak için sıraya girdiklerini bile biliyoruz. Çantalara bu denli paralar harcamak gerekli mi tartışılır ancak bizce çok daha düşük fiyatlarla birbirinden güzel, kullanışlı ve farklı çantaya sahip olmak mümkün. Sizin için bu sezonun favori çanta modellerini derledik.

Büyük Çanta Trendi

Bir zamanlar oldukça popüler olan büyük çantalar son dönemde popüler olmaya yeniden başladı. Ünlü markalar bu trendin öncüsü oldu ve iddialı modellerini çıkardı.

Büyük formlarda çantalar her kadının dolabında vardır ve içlerine çokça ihtiyaçları aldığından oldukça sevilir. Son dönemde popülerliğini koruyan sırt çantaları da rahatlıkları, kolay taşınabilirlikleri ve pek çok şeyi sığdırılabilir olmasıyla hem gündelik hayatta hem de seyahatlerimizde oldukça sık tercih ettiğimiz modellerden. Büyük sırt çantaları, seyahat ve spor aktivitelerimiz için idealken, küçük sırt çantaları ise günlük hayatta kullanımı tercih edilen modellerden. Çok büyük çantaları kısa boylu kadınların kullanması doğru olmayacaktır. Aynı elbise seçimi gibi çanta seçerken de vücut yapımıza uygun parçaları tercih etmeye özen göstermeliyiz.Küçük Zincirli Çantalar

Davetlerin vazgeçilmezi olan küçük çantalar, zincir detaylarıyla birleştiğinde günlük hayata uyarlanabiliyor. Günlük şık giyimlerimizde veya kot pantolonumuzun üzerine bile küçük zincirli şık bir çantayı kullanabiliyoruz. 

File Çantalar

Eskiden Pazar alışverişlerinde kullandığımız file çantalar çok popüler, birçok markanın piyasaya sürdüğü file çantalar bu yazın favori modelleri arasında. Sizin de evinizde eskiden kalma bir fileniz bulunuyorsa değerlendirebilirsiniz. İster mağazadan gidin alın, ister kendiniz yapın file modeller bu sezon çok moda.Sıradanlıktan Uzak Farklı Detaylar

Bu sezon çantalarda farklı detaylar ön plana çıkıyor. Abartılı püsküller, işlemeler, şeffaf detaylar, farklı formlar ön planda.

Farklı çanta modellerine göz atabilirsiniz.