Telefon +90 850 214 0117
150 TL ve üzeri yapacağınız alışverişlerde kargo bedava!
Telefon +90 850 214 0117
150 TL ve üzeri yapacağınız alışverişlerde kargo bedava!

Biz en iyisiyiz!

Moda ve Trende Dair

M

odalives.com kalite ve üretim standartlarından ödün vermeyen ModaLives zengin koleksiyonuyla moda tutkunlarının vazgeçilmez markası olmayı başarmıştır. ModaLives olarak öncelikli hedefimiz, müşterilerimizin memnuniyetiyle birlikte markanın her gün gelişen, yenilenen çizgisi doğrultusunda marka severlere günümüz modasını ulaştırabilmektir.

2019 yılı itibariyle satışa başlayan ModaLives, modern ve farklı bir çizgiye sahip olup; hakiki deri, deri garni suni deri olmak üzere çanta ve ayakkabıdan, kadın giyim ve aksesuar ürünlerinden oluşmaktadır. ModaLives.com, en çok tercih edilen, sezonun en trend ürünlerini aynı çatı altında topluyor. Gece gündüz tarzınızı yansıtacak, her anınıza eşlik edecek şık, kaliteli ve trend ürünleri ModaLives.com’da bulabilirsiniz.

Kapıda ödeme, kredi kartıyla taksitli ödeme ve iade seçeneği ile %100 güvenli alışveriş ortamı sunan ModaLives.com’da üye olma zorunluluğu olmadan tüm ürünlere göz atabilir, üye olarak modayı ve en güncel trendleri yakından takip edebilirsiniz.
Moda tutkusunu ModaLives.com ile yaşayın!