Telefon +90 850 214 0117
150 TL ve üzeri yapacağınız alışverişlerde kargo bedava!
Telefon +90 850 214 0117
150 TL ve üzeri yapacağınız alışverişlerde kargo bedava!

Günlük Elbise Modelleri

Yaz mevsimi geldi ve elbise zamanı başladı. Her mevsim elbise giymeyi sevsek de yaz mevsiminin yeri elbette ayrı oluyor. Yazın cıvıl cıvıl sokaklarında günlük elbiselerimizle çok daha özgürüz. 2019 elbise trendleri arasında fisto işlemeleri ön planda. Desenler adeta kadın giyimini ele geçirdi ve elbette elbiseler de bundan nasibini fazlasıyla aldı. Çiçek desenleri ise yazın favorisi oldu. Renklerin ön plana çıktığı 2019 günlük elbise modelleri tasarımları ile ilgi görüyor.

Fisto Elbise Modelleri

Sezonda en iddialı ve yaza uygun formlardan olan fistolar başı çekiyor. Fisto işlemeleri ile pamuklu elbise modelleri yazın sıcak havalarında başı çekiyor. Bir zamanların popüler dokusu olan fistoları biz çok sevdik.

Yazlık Keten Elbise Modelleri

Yazın sevilen dokusu keten elbise modelleri, sezonda farklı formları ile ilgi görüyor. Sıcak havaların serin giyimi olan elbiseler volan detayları ile hareketleniyor. Omuzu açık modeller, keten gömlek elbise çeşitleri bunların başında geliyor. Tatil bavulunuza keten elbise eklemekte fayda var.

Desenli Yazlık Elbise Modelleri

Kış sezonunda başı çeken animal print, bize yaz aylarında da desenlerin öncülüğünde tasarımlarla karşılaşacağımızın sinyallerini vermişti. Karışık desenler birkaç sezondur kullanılıyor ve özellikle çiçek desenlerine vurgu yapan tasarımlar ön plana çıkıyor. Çiçekli kısa elbise modelleri günlük stilin favori giyimi oldu bile. Uzun gömlek elbise modelleri ise desenlerle buluştu ve pamuklu dokuları ile kurtarıcı oldu. Sezonun trendi günlük elbise modellerine buradan ulaşabilirsiniz.