nga zararlı c59f3098 b1f1 4e3b b593 b812886ca74c 14 088495AC 9985 48C3 ADFA A990547A787A - Tanga giyimi yaz aylarında daha zararlı !

Tanga giyimi yaz aylarında daha zararlı !

24 Mart 2017  //  Aşk İlişkiler, Cinsellik, Kadın Sağlıgı, Sağlıklı Yaşam  //  Yorum Yok   //   498 Kez Görüntülendi

En çok tercih ettiğiniz iç giyim ürünü tanga ise yazımıza bir göz atın.

Bir diğer adıyla g-string, seksi görünümü ve erkekleri cezbedici yönüyle, birçok kadının vazgeçilmez iç giyimtarzını oluşturuyor. Zararları gün geçtikçe ispatlansa da, kullanım yönünden bir azalış söz konusu değil. Eğer siz de bir tanga tutkunuysanız ya da tanga kullanmayı düşünüyorsanız, sizin için hazırladığımız bu yazıyı okumadan geçmeyin.

Tanganın, en bilinen zararı vajinal enfeksiyonlara sebebiyet veriyor olmasıdır. Cinsel hayatı canlandırmak adına kullanılıyorsa da kadının cinsel sağlığına faydası olmadığı gibi zararlıdır. Özellikle uzun süreli kullanım, hemoroid ve idrar yolu hastalıklarının adeta tetikçisi konumunda.

Daha dar ve ip modelli tangalar bel kemiğinize baskı yaparak kalçada ağrıya neden oluyor. Ayrıca ip kısmının değdiği deri, sıkılıktan dolayı tahriş olabiliyor.

Kavurucu bir yaz kapıda beklerken, ilk tercihiniz tanga olmasın. Böylece sıcağın etkisiyle zaten artacak olan bakteri üretimini artırmamış olursunuz.

Yine de tanga tutkunuzdan vazgeçemiyorsanız, seçim aşamasında özen gösterin. Sentetik yapıdaki ürünlerden kesinlikle uzak durun ve pamuklu dokuya sahip ürünleri tercih edin. Daha önce de belirttiğimiz gibi dar çeşitler yerine rahat ve fazla yapışmayanları tercih edin. Uzun süreli kullanmamak da dikkat edilmesi gerekenlerin başında geliyor.