Hakkımızda |

Reklam |

Künye |

İletişim

Turizmin Davos’u Antalya’da

29 Aralık 2017  //  Gezi  //  Yorum Yok   //   1040 Kez Görüntülendi

World Tourism Forum ile dünya turizmi Antalya’da buluşuyor.

Turizmin Davos’u World Tourism Forum; dünya turizmine yön veren liderleri 10 Aralık’ta Antalya Belek’te Regnum Carya Golf &SpaResort’ta buluşturuyor. Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan World Tourism Forum Mediterranean Summit çerçevesinde dünya turizmi Antalya’da masaya yatırılacak.

16-18 Şubat 2017 tarihlerinde  İstanbul’da bu yıl üçüncü kez gerçekleştirilecek olan World Tourism Forum Global Meeting öncesinde sektör profesyonelleri bölgesel toplantılarda bir araya gelecek. “Feel Global, Be Local” mottosuyla düzenlenecek olan bölgesel zirvelerin ilki olan Mediterranean Summit  10 Aralık’ta Antalya’da gerçekleştirilecek.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Başkanı Başaran Ulusoy,Katar Devleti İstanbul Başkonsolosu Khalid Hamad A. A Al- Sulaıtı ve World Tourism Forum Başkanı Bulut Bağcı’nın konuşmalarıyla açılışı yapılacak olan zirvede oturumların moderatörlüğünü BBC World News’in ünlü ekran yüzü ve sunucusu Kasia Madera yapacak.

DenizBank CEO’su Hakan Ateş, Rixos Otelleri’nin sahibi Fettah Tamince, Yandex Türkiye Operasyonlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Milena Djuricic, CIM Global CEO’su Prasant Saha, Mobil Ödeme Sistemi İyzico Operasyon Direktörü Orkun Saitoğlu’nun konuşmacı olarak katılacağı zirvede, “Turizmde Çoklu Kanal Kullanımı”, “Düğün Destinasyonlarında Yükselen Trendler”, “Resort Turizminde Değişen Algılar”, “Büyük Spor Etkinliklerinin Destinasyonlara Katkısı” başlıklarında oturumlar düzenlenecek.

Online turizmin ele alınacağı “Turizmde Çoklu Kanal Kullanımı” başlıklı oturumda Birleşmiş Milletler Dünya Turizm Örgütü (UNWTO) üyesi Munthir M. Al-Ansari, dünya çapında 85.000 noktada 90.000 otel ile dev bir platform yöneten Booking.com Ürün Yöneticisi Willem Isbrucker, Ortadoğu’nun en önemli seyahat platformu flyin.com Başkan Yardımcısı Mohammed Al Ansari, TripAdvisor Güney Avrupa Kilit Müşteri Yönetmeni Gianluca Laterza, Facebook Satış Direktörü Erdem Çelik, Attar Travel Pazarlama Direktörü Baher Badryeni trendlerle birlikte turizmde kullanılan farklı kanalları değerlendirecekler.

Zirvenin akşamında düzenlenecek Gala Yemeği vekatılımcılara teşekkür plaketi takdiminin ardından Bengü konseriyle son bulacak.

MODA
Trendler
Defileler
Aksesuarlar
Çocuk Modası
Alışveriş
modalives
GÜZELLİK
Cilt Bakımı
Makyaj
Saç Bakımı
Estetik
Kozmetik
modalives
SAĞLIKLI YAŞAM
Beslenme
Diyet
Spor
Kişisel Gelişim
Gezi
Kadın Sağlığı
Çocuk Bakımı
Kariyer
modalives
AŞK/İLİŞKİLER
Aşk
Cinsellik
Ayrılık
Evlilik
Nerede Evlensek ?
Erkekler
modalives
KÜLTÜR &EĞLENCE
Dizi
Sinema
Yabancı Sinema
Kitap
Konser & Müzik
Festivaller
Galalar
Tiyatro
Sergi & Müze
Eğitim
modalives
MAGAZİN
Dünyadan
Ünlüler
Kırmızı Halı
Röportaj
Hakkımızda  |   Reklam   |    Künye   |    İletişim   |    E-Posta   |    ComedyCast
Copyright 2016 © Tüm Hakları Saklıdır İzinsiz Kullanılamaz Designed by We Are Media