Hilton İstanbul Bomonti SPA kampanyaları

29 Aralık 2017  //  Gezi  //  Yorum Yok   //   631 Kez Görüntülendi

Hilton İstanbul Bomonti, İstanbul’un karmaşasından ve yoğunluğundan uzaklaşmak isteyenleri yarı olimpik havuzuna davet ediyor.

Hilton İstanbul Bomonti, İstanbul’un karmaşasından ve yoğunluğundan uzaklaşmak isteyenleri yarı olimpik havuzuna davet ediyor. Kendinizi tatilde hissettirecek bu küçük mola, yazın sıcağından kaçıp hem serinlemek, hem de dinlenmek isteyenler için ramazana özel üyelik indirimi fırsatıyla en ideal seçenek olacak.

Havaların ısınmaya başlamasıyla beraber küçük bir tatil yapmak isteyenler için Hilton İstanbul Bomonti’nin yarı olimpik havuzu, tüm havuz severleri bekliyor. Hilton’un muhteşem atmosferinde nefes alacağınız ve tazeleneceğiniz, günlük giriş ücreti kişi başı sadece 120 TL olan bu küçük molada, açık ve kapalı havuzun yanında sauna, buhar odası, hamam ve fitness alanlarına da giriş yapabilirsiniz.

Ayrıca ramazana özel eforea SPA’nın indirimli üyelik fırsatından faydalanabilir, 1200 TL’den başlayan fiyatlarla ve yüzde 10’luk aile ya da grup indirimleriyle sahip olacağınız bu üyelik paketiyle istediğiniz zaman açık havuzun keyfini çıkarabilirsiniz.

Ramazana özel indirimli SPA üyeliğinin ayrıcalıkları yalnızca havuzla bitmiyor. 3.300 m² alanı ile Avrupa’nın en büyüğü konumunda olan Hilton’un SPA markası eforea SPA, 14 bakım odası, 3 Türk hamamı, sauna-buhar odaları, açık-kapalı yüzme havuzları ve lüks bakım hizmetleriyle özel misafirlerine benzersiz bir SPA deneyimi yaşatıyor.

Her gün 6.00-23.00 saatleri arasında hizmet veren fitness, sauna, buhar, hamam, kapalı ve açık havuz, dinlenme alanları ve soyunma odalarından faydalanabilen üyeler, tecrübeli fitness eğitmenlerinin yapacağı ölçümler ve antrenman programlarıyla bilinçli bir şekilde sınıf derslerine katılabiliyor, pilates, zumba ve crunch gibi eğlenceli spor aktivitelerinin keyfini çıkarabiliyor.