Alaçatı’nın yıldızı MOMO

29 Aralık 2017  //  Gezi  //  Yorum Yok   //   444 Kez Görüntülendi

Geçtiğimiz yıl kapılarını açan, iyi yemek ve kaliteli eğlence anlayışını bir arada sunan keyifli konseptiyle ilgi gören MOMO, yenilenen yüzüyle bu sezon da Alaçatı’daki tahtını koruyor!

Geçtiğimiz yıl kapılarını açan, iyi yemek ve kaliteli eğlence anlayışını bir arada sunan keyifli konseptiyle ilgi gören MOMO, yenilenen yüzüyle bu sezon da Alaçatı’daki tahtını koruyor! Bu yazın heyecanla beklenen adreslerinin başında gelen MOMO, ev sahipliği yaptığı DJ performansları ve renkli partileriyle gecelerin ritmine yön veriyor.

MOMO, İtalyan şef Lorenzo Pellechia’nın ayrıcalıklı lezzetleri, Miami’nin en renkli partilerine yön veren ünlü DJ Cafer Palamut’un müzikleri ve eğlenceli geceleriyle Alaçatı’nın nabzını tutuyor!

MOMO’nun bu yaz müzikleri Miami’deki başarılarıyla Türkiye’nin en önemli temsilcilerinden DJ Cafer Palamut’a emanet. Enerji dolu performansları, seçtiği yerli – yabancı keyifli şarkılarla dikkat çeken DJ Cafer Palamut MOMO gecelerinde unutulmaz anlara imza atıyor.

Eğlenceli partileri ve keyifli müzikleriyle Alaçatı’nın favori buluşma noktası olan MOMO’nun işletmesi bu yaz gece hayatının tanınan ismi Erhan Seven’e emanet! Erhan Seven benzersiz konseptlerle hazırladığı MOMO partileri ve kabinde ağırladığı ünlü isimlerle eğlence dünyasının ve Çeşme’nin çitasını yükselitiyor!

Pazar günleri ise saat 22.00 itibariyle kabine DJ Macit Kimyacı geçiyor. Nostaljik yerli şarkılara yaptığı düzenlemeleri, Yeşilçam film replikleriyle yarattığı efsane derlemeleri ile ilgi gören, remiksleri ile dans ve elektronik müzik dünyasının hitlerine yepyeni yorumlar getiren DJ Macit Kimyacı, Pazar geceleri “Retro Sunday” konseptiyle MOMO’nun müziklerine yön veriyor.

Burak Beşer’in hayat verdiği MOMO, renkli partileri, ayrıcalıklı kokteylleri, özgün konsepti ve fark yaratan ambiyansıyla her gün saat 18.00 – 04.00 arası, zamanını değerli kılmak ve doyasıya bu yazın tadını çıkarmak isteyenleri ağırlıyor.