Hakkımızda |

Reklam |

Künye |

İletişim

Trend görünmek için ipuçları

29 Ocak 2018  //  Trendler  //  Yoruma Kapalı   //   1911 Kez Görüntülendi

Tarzınıza şıklık katmak istiyorsanız sizin için önerilerimiz var. Paylaşacağımız ipuçları ile tarzınızı öne çıkarabilirsiniz. İşte trend görünmek için ipuçları…

Hangi mevsimde olursak olalım vücudumuza göre kıyafet seçimlerimizi doğru yaparsak kendimizi her zaman daha göz önünde gösterebiliriz. 5 adımda trend görünmek için yapmanız gerekenler…

Cilt şovu

Birçok kadın cildini göstermek için vücudun belli parçalarına odaklanmakla hata eder. Cildimiz söz konusu olduğunda stratejik planlar yapmalıyız. Vücudumuzu çok fazla göstermeden ideal hale getirmenin yollarını aramalıyız. Vücudunuzu iyi tanıyarak kendinize neyin yakışıp neyin yakışmadığını bilmeniz gerekiyor.

Doğru uyum

Hareket ettiğiniz zaman sizin olabildiğince iyi görünmenizi sağlayacak kıyafetler seçmelisiniz. Bedeniniz için ideal olmayan bir boyuta sığmaya çalışmak size fayda sağlamayacaktır, aksine sizin için sorun yaratabilir ve sizi olduğunuzdan daha kötü gösterebilir.

Satılan birçok parlak aksesuar var, bu aksesuarlarla iyi görünmek istiyorsanız çok dikkatli olmalısınız. Renklerin görünümünüz üzerinde belirgin bir etkisi olabilir. Bu nedenle istediğiniz etkiyi yaratacak aksesuarları seçtiğinizden emin olmalısınız.

Kaliteli kıyafetler tercihi

Kalite açısından bir tercihinizin olması önemlidir. Birçok kişi birkaç yıkamadan sonra korkunç hale gelecek kıyafetleri seçme hatasına düşebilir. Bu kıyafetleri seçerseniz dolabınızı sık sık değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Bu nedenle kıyafetlerinizin iyi kalitede olduğundan emin olun.

Kot pantolon bağımlılığı

Kot pantolonlar kadınlar için en iyi seçenektir ve dolaplarında en az bir tane kot pantolon bulunur. Kot pantolon için bazı seçenekler vardır ve kendinize uygun olanı bulduğunuzdan emin olun. Doğru kot pantolonunu seçmek hareket etmenizi de kolaylatırır.

MODA
Trendler
Defileler
Aksesuarlar
Çocuk Modası
Alışveriş
modalives
GÜZELLİK
Cilt Bakımı
Makyaj
Saç Bakımı
Estetik
Kozmetik
modalives
SAĞLIKLI YAŞAM
Beslenme
Diyet
Spor
Kişisel Gelişim
Gezi
Kadın Sağlığı
Çocuk Bakımı
Kariyer
modalives
AŞK/İLİŞKİLER
Aşk
Cinsellik
Ayrılık
Evlilik
Nerede Evlensek ?
Erkekler
modalives
KÜLTÜR &EĞLENCE
Dizi
Sinema
Yabancı Sinema
Kitap
Konser & Müzik
Festivaller
Galalar
Tiyatro
Sergi & Müze
Eğitim
modalives
MAGAZİN
Dünyadan
Ünlüler
Kırmızı Halı
Röportaj
Hakkımızda  |   Reklam   |    Künye   |    İletişim   |    E-Posta   |    ComedyCast
Copyright 2016 © Tüm Hakları Saklıdır İzinsiz Kullanılamaz Designed by We Are Media