2016 İlkbahar-Yaz Çocuk Modası ve Trendler

05 Aralık 2016  //  Çocuk Modası  //  Yorum Yok   //   1189 Kez Görüntülendi

2016 İlkbahar-Yaz Çocuk Modası ve Trendler

2016 İlkbahar-Yaz sezonunda kız ve erkek çocuklar için genel olarak gördüğümüz tema; deniz. Kız ve erkek çocukları için deniz temalarının bolca kullanıldığı bir sezon bizleri bekliyor. Bunun dışında erkek çocuklarda tropikal desenler ve gezgin temaları, kız çocukları için de doğaya ait her parça ve hikaye kahramanları yer alacak.

2016 İlkbahar/Yaz sezonuyla çocuklarınızın dolaplarını yenilemeye ne dersiniz? Yeni sezonda çocuklar, rengarenk koleksiyonlara merhaba diyecek! Doğa – deniz sever, gezgin, tropikal maceralara atılan, hikaye kahramanlarıyla iç içe bir İlkbahar/Yaz sezonu kız ve erkek çocuklarını bekliyor.

2016 İlkbahar-Yaz Çocuk Modası ve Trendler (1)

 

Doğa Esintisi:

Doğada bulunan bütün canlılar 2016 İlkbahar/Yaz sezonunda kız çocuk kıyafetlerinde en çok göreceğimiz detaylar olacak. Yapraklar, çiçekler, meyveler… Kız çocuklarının dünyası bu önümüzdeki sezon doğaya dönüş yapıyor. Bunun dışında rengarenk kelebek desenli elbiseler, tişörtler, pantolon ve etekler de kız çocuklarının dolaplarında olmazsa olmaz parçalardan biri olacak.

 

2016 İlkbahar-Yaz Çocuk Modası ve Trendler (2)

 

Deniz Canlıları:

2016 İlkbahar/Yaz kız çocukları trendlerinden biri de deniz canlıları. Özellikle mercanların ön plana çıkacağı yeni sezonda, deniz yaşamına ait sonsuz renk yelpazesiyle, kız çocuklarını eğlenceli ve renkli bir kıyafet trendi bekliyor! Gerçek deniz canlılarının ya da grafik desenlerin süslediği kıyafetler özellikle de Yaz aylarında kız çocuklarınızın vazgeçilmez parçalarından olacak!

 

2016 İlkbahar-Yaz Çocuk Modası ve Trendler (3)

 

Masal Dünyası:

Onların hayal dünyası o kadar geniş ki, hangi masal karakterini saysak az gelir. 2016 İlkbahar/Yaz sezonunda trend olan masal kahramanlarının süslediği kıyafetler, kız çocuklarınızın vazgeçilmezlerinden olacak. Belki de onun çizimlerini düz renk tişörtlere bastırarak farkınızı stiline yansıtabilirsiniz!

 

 

2016 İlkbahar-Yaz Çocuk Modası ve Trendler (4)

 

Deniz Yaşamı:

Erkek çocukları da kız çocuklarında olduğu gibi, denizde yaşayan canlıların etkisi altında kalacak. Özellikle köpek balığı baskılı tişörtler vitrinlerde bolca yer alacak. Renk olarak; mavi, lacivert, gri ve tonlarının ön plana çıkacağı bir sezon erkek çocuklarını bekliyor olacak!

 

 

2016 İlkbahar-Yaz Çocuk Modası ve Trendler (5)

 

Gezginin Not Defteri:

Erkek çocuklarda 2016 İlkbahar/Yaz sezonunda gezgin temalar da ön plana çıkanlar arasında gözüküyor. Harita, pusula, posta pulu desenli kıyafetler ve sırt çantalarını, önümüzdeki İlkbahar/Yaz sezonunda erkek çocuk modasında sıkça görüyor olacağız.

 

 

 

2016 İlkbahar-Yaz Çocuk Modası ve Trendler (6)

 

Tropikal Ormanlar:

Bu yıl erkek çocuklarını tropikal ormanlara yolculuğa çıkarıyoruz. Üst gruptan alt gruba, aksesuarlardan ayakkabılara 2016 İlkbahar/Yaz sezonunda erkek çocuklarının dünyası “yeşili koruyalım” mesajı verecek biz büyüklere…

 

İlgili Haberler