Hakkımızda |

Reklam |

Künye |

İletişim

Sevgililer Günü hediyeniz Serengeti’den

22 Ocak 2018  //  Aksesuarlar  //  Yoruma Kapalı   //   548 Kez Görüntülendi

Serengeti 2017/2018 kış kreasyonu ile Sevgililer Günü’nde güçlü bir hediye alternatifi yaratıyor.

Küçük yüzler için tasarlanan Andrea 2018’de yeni çerçeve renkleriyle iddiasını yükseltiyor. En çok tercih edilen gözlükler arasında olan Andrea, enfes renklerin birleşimi ile trend ve şık bir görünüm isteyenlerin seçimi oluyor. El yapımı asetattan yapılmış ve Serengeti mineral camlarıyla donatılmış merceklerin zamansız stil ve kaliteyle birleşiminden oluşan model, hafif metal malzemeler ile en iyi güneş gözlüğü teknolojisi isteyenlere özel Serengeti koleksiyonunda yerini alıyor.

Serengeti, alışılmış camların aksine modellerinde ultra-hafif mineral camlarda en ince camı kullanıyor. Eşsiz bir optik netlik sağlayan mineral camları, geleneksel camlardan yüzde 20 daha ince olarak üretiliyor. Aynı zamanda mineral camlar, aşırı sıcaklık değişimine ve çizilmelere karşı maksimum dirençte dayanıklı olacak şekilde tasarlanıyor.

Serengeti güneş gözlüklerinin standart özellikleri arasında Spectral Control®, fotokromik ve polarizasyon teknolojileri yer alıyor. Bu özellikler birleşerek yüksek çözünürlükte bir görüntü vermek üzere benzeri olmayan bir kontrast sağlıyor. Aynı zamanda gün boyunca her ışık koşulunda kullandığı teknolojileri sayesinde kaliteli bir görüş desteği sağlıyor.

Güneş gözlüğünden kışın da vazgeçmeyin… 

Yaz aylarının vazgeçilmezi olan ve çoğunlukla güneşli havalarda kullanılan güneş gözlüklerinin kış mevsiminde de aynı hassasiyetle kullanılması gerekiyor. Zararlı ultraviyole ışınlar yaz, kış ayırt etmeden güneşten yeryüzüne geliyor. Güneşten gelen zararlı ışınlara karşı tedbir amaçlı kullanılan güneş gözlükleri zararlı ışınların gözle temasını engelleyerek göz sağlığını koruyor. Hazırlıklı olunması nedeniyle yaz mevsiminde güneşten gelen özellikle UV ışınlarına karşı savunma mekanizması görevi gören gözlükler, kışın kullanılmadığından özellikle karlı havalarda yansımayla doğrudan göze temas ederek göz sağlığını olumsuz etkiliyor.  Zararlı ışınlarından korunmak amacıyla yaz mevsiminin olmazsa olmazı güneş gözlüklerinin kışın da aynı özenle kullanması gerekiyor.

MODA
Trendler
Defileler
Aksesuarlar
Çocuk Modası
Alışveriş
modalives
GÜZELLİK
Cilt Bakımı
Makyaj
Saç Bakımı
Estetik
Kozmetik
modalives
SAĞLIKLI YAŞAM
Beslenme
Diyet
Spor
Kişisel Gelişim
Gezi
Kadın Sağlığı
Çocuk Bakımı
Kariyer
modalives
AŞK/İLİŞKİLER
Aşk
Cinsellik
Ayrılık
Evlilik
Nerede Evlensek ?
Erkekler
modalives
KÜLTÜR &EĞLENCE
Dizi
Sinema
Yabancı Sinema
Kitap
Konser & Müzik
Festivaller
Galalar
Tiyatro
Sergi & Müze
Eğitim
modalives
MAGAZİN
Dünyadan
Ünlüler
Kırmızı Halı
Röportaj
Hakkımızda  |   Reklam   |    Künye   |    İletişim   |    E-Posta   |    ComedyCast
Copyright 2016 © Tüm Hakları Saklıdır İzinsiz Kullanılamaz Designed by We Are Media