Hakkımızda |

Reklam |

Künye |

İletişim

PoisonbyKıramer’den yeni koleksiyonlar

29 Aralık 2017  //  Aksesuarlar  //  Yorum Yok   //   453 Kez Görüntülendi

Yeni sezonun trend detaylarını karşı konulmaz bir moda sanatına dönüştüren PoisonbyKıramer,  yeni ve göz alıcı üç koleksiyonu ile sezona yön veriyor!

Yeni sezonun trend detaylarını karşı konulmaz bir moda sanatına dönüştüren PoisonbyKıramer,  yeni ve göz alıcı üç koleksiyonu ile sezona yön veriyor!Sezonda üzerlerimizde mutlaka görmeyi isteyeceğimiz üç koleksiyon;  Kiss Me, Hold Me ve Call Me.

Sarı Şıklık

Kış aylarında içimizi ısıtacak tüyler, yüzüklereeklendi ve iddialı bir takım ruhu oluşturdu! Bize de Kiss Me koleksiyonundan stilimize uygun rengi ve modeli seçmek kaldı!Koleksiyonda bulunan ürünler zarif ponponlar ve trend renkleri içeren tüylerle bezendi! Koleksiyonun devamında ise inciler ve hayvan figürleri de yer alıyor.

Siyah Büyü

Cam tozunun büyülü ve zarif yolculuğu ile hazırlanan Hold Me koleksiyonunun hikayesi milattan önce 13. Yüzyıla dayanıyor. Metali renklendirmek için tercih edilen en kıymetli tekniklerden biri olan mineleme ile PoisonByKıramer bir araya geldi. Modern ve geometrik tasarımları ustalıkla bir araya getiren PoisonByKıramer’ in siyah ve kırmızı şeritli aksesuarları ile daha sık karşılaşacağız!

Şık, modern ve her zaman stil sahibi! Zamansız kurtarıcılarımızaksesuarlar, sezonun ruhuna ayak uyduran stilimize katkılarıyla karşımızda; Call Me.Sevdiklerinizin ya da kendi baş harflerinizi üstünüzde taşımak, duygularınızı aksesuarlarınızla dile getirmek artık çok daha trend! PoisonByKıramer’inCall Me koleksiyonu ile sevginizi anlatacak harfi seçin ve zamansızlığa ayak uydurun.

Yazları Bodrum ve Alaçatı satış noktalarından sonra şimdi İstanbul’da Bebek EclecticConseptStore mağazasında takipçileri ile buluşan Poison, her zamanki gibi sürpriz indirimler ile sizleri bekliyor!

MODA
Trendler
Defileler
Aksesuarlar
Çocuk Modası
Alışveriş
modalives
GÜZELLİK
Cilt Bakımı
Makyaj
Saç Bakımı
Estetik
Kozmetik
modalives
SAĞLIKLI YAŞAM
Beslenme
Diyet
Spor
Kişisel Gelişim
Gezi
Kadın Sağlığı
Çocuk Bakımı
Kariyer
modalives
AŞK/İLİŞKİLER
Aşk
Cinsellik
Ayrılık
Evlilik
Nerede Evlensek ?
Erkekler
modalives
KÜLTÜR &EĞLENCE
Dizi
Sinema
Yabancı Sinema
Kitap
Konser & Müzik
Festivaller
Galalar
Tiyatro
Sergi & Müze
Eğitim
modalives
MAGAZİN
Dünyadan
Ünlüler
Kırmızı Halı
Röportaj
Hakkımızda  |   Reklam   |    Künye   |    İletişim   |    E-Posta   |    ComedyCast
Copyright 2016 © Tüm Hakları Saklıdır İzinsiz Kullanılamaz Designed by We Are Media