Hakkımızda |

Reklam |

Künye |

İletişim

Hooop the Bag gizemli bir hikayeye davet ediyor

16 Ocak 2018  //  Aksesuarlar  //  Yoruma Kapalı   //   425 Kez Görüntülendi

Tasarımcı Gizem Yücelen’in Milano Nuova Accademia di Bella Arti’de (NABA) moda tasarım yüksek lisansına devam ederken temellerini attığı Hooop the Bag el yapımı çanta koleksiyonu doğanın zarafetini çantaya taşıyor.

Tasarımcı Gizem Yücelen, Milano Nuova Accademia di Bella Arti’de (NABA) moda tasarım yüksek lisansına devam ederken, 2012 yılında çanta markası Hooop The Bag’in temellerini attı. Genç tasarımcı Türkiye’ye döndükten sonra dünyanın ilk kasnaktan yapılan çantalarının marka tescilini ve ürün patentini aldı ve çantaların eşsiz formunu Türk moda severlerle buluşturdu.

Hooop The Bag çantaların en büyük özelliği, geleneksel kasnak malzemesinden yola çıkılarak, daha önce hiç denenmemiş çanta formlarını kullanıcıya sunması ve her birinin tamamen el yapımı olması… İlhamını büyükannelerimizin mirasından alan marka, geleneksel dokuları günümüz ruhuyla modern yorumluyor ve kullanım rahatlığıyla özellikle çanta tutkunlarına yeni bir seçenek sunuyor.

Hoop the bag çanta markasının tasarımcısı GİZEM YÜCELEN, özgün tasarım ödülünü alarak Lafayet’te İstanbul ve Edwardsa girmeye hak kazandı.

Uzun süre özel sipariş ve kişiye özel tasarımlarla ilerleyen Hooop the Bag’in İlhamını yazın yüksek enerjili, romantik ve renkli bahçe hikayelerinden alan ilk koleksiyonu Garden Tales koleksiyonu, 2016 Haziran ayında meraklılarıyla buluştu. 2017 yazı için iki farklı temadan ilerleyen Hooop the Bag yeni koleksiyonlarından Enchanted Forest, peri masallarından ve gecenin büyüsünden aldığı ilhamla kullanıcılarını gizemli bir hikayeye davet ediyor. Bir diğer koleksiyon Golden Blossoms ise altın ışıltıları ve doğanın zarifliğinden yola çıkan çiçek desenleriyle  süslenmiş detaylarıyla yaz sıcaklığını çantalara taşıyor.

MODA
Trendler
Defileler
Aksesuarlar
Çocuk Modası
Alışveriş
modalives
GÜZELLİK
Cilt Bakımı
Makyaj
Saç Bakımı
Estetik
Kozmetik
modalives
SAĞLIKLI YAŞAM
Beslenme
Diyet
Spor
Kişisel Gelişim
Gezi
Kadın Sağlığı
Çocuk Bakımı
Kariyer
modalives
AŞK/İLİŞKİLER
Aşk
Cinsellik
Ayrılık
Evlilik
Nerede Evlensek ?
Erkekler
modalives
KÜLTÜR &EĞLENCE
Dizi
Sinema
Yabancı Sinema
Kitap
Konser & Müzik
Festivaller
Galalar
Tiyatro
Sergi & Müze
Eğitim
modalives
MAGAZİN
Dünyadan
Ünlüler
Kırmızı Halı
Röportaj
Hakkımızda  |   Reklam   |    Künye   |    İletişim   |    E-Posta   |    ComedyCast
Copyright 2016 © Tüm Hakları Saklıdır İzinsiz Kullanılamaz Designed by We Are Media