Hakkımızda |

Reklam |

Künye |

İletişim

Fi Çi alyansları Koleksiyon’dan

29 Aralık 2017  //  Aksesuarlar  //  Yorum Yok   //   602 Kez Görüntülendi

Zarafeti ve şıklığıyla göz kamaştıran Faruk Malhan imzalı Suva takılar, sevginin silinmeyen anlamıyla Faruk Malhan’ın en özel tasarımlarına ilham oluyor.

Fi’nin devamı Çi’ye konuk olan Suva alyans tasarımları, yeni yılda sevdiklerinize alternatif bir hediye önerisi haline geliyor.

Azra Kohen’in en çok okunanlar listesinden hiç düşmeyen Fi-Çi-Pi roman serisi, oyuncularından kurgusuna kadar kısa sürede geniş izleyici kitlesine kavuşan dizi projesiyle hayat buluyor. Koleksiyon’un sponsor olduğu Çi’ dizisinde Faruk Malhan tasarımı alyans ve takılar, dizi kadar ilgi görüyor. Çi’nin son bölümünde Duru ve Can Manay’ın itinayla taşıdığı Suva Pırlanta Alyans ve Suva Alyans, yılbaşında sevdiklerine “anlamlı tasarım” hediye etmek isteyenler için şık bir hediye alternatifi oluyor.

Karia bölgesinde, M.Ö. 10.000 –5.000 yıllarını kapsayan Neolitik Çağ’da insanlık, yaşamında olup bitenleri, duygularını, düşüncelerini, inançlarını ve sanatlarını duvarlara kendi anlamlarını yükledikleri işaretleri kazıyarak anlattılar. Kendisinden sonra gelen kültürlere, kentlere, toplumlara ilham veren bu izler, binlerce yıllık serüvene rağmen sevginin silinmeyen anlamıyla Faruk Malhan’ın en özel tasarımlarından Suva’ya ilham oldu.

Koleksiyon’un en özel ve anlamlı tasarımlarından biri olan Suva madalyon ve alyans seçeneklerine Koleksiyon mağazalarından ve shop.koleksiyon.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

MODA
Trendler
Defileler
Aksesuarlar
Çocuk Modası
Alışveriş
modalives
GÜZELLİK
Cilt Bakımı
Makyaj
Saç Bakımı
Estetik
Kozmetik
modalives
SAĞLIKLI YAŞAM
Beslenme
Diyet
Spor
Kişisel Gelişim
Gezi
Kadın Sağlığı
Çocuk Bakımı
Kariyer
modalives
AŞK/İLİŞKİLER
Aşk
Cinsellik
Ayrılık
Evlilik
Nerede Evlensek ?
Erkekler
modalives
KÜLTÜR &EĞLENCE
Dizi
Sinema
Yabancı Sinema
Kitap
Konser & Müzik
Festivaller
Galalar
Tiyatro
Sergi & Müze
Eğitim
modalives
MAGAZİN
Dünyadan
Ünlüler
Kırmızı Halı
Röportaj
Hakkımızda  |   Reklam   |    Künye   |    İletişim   |    E-Posta   |    ComedyCast
Copyright 2016 © Tüm Hakları Saklıdır İzinsiz Kullanılamaz Designed by We Are Media