Hakkımızda |

Reklam |

Künye |

İletişim

Calvin Klein’dan yeni koleksiyon

29 Aralık 2017  //  Aksesuarlar  //  Yorum Yok   //   380 Kez Görüntülendi

Dünyaca ünlü saat gruplarından Swatch Group bünyesinde yer alan Calvin Klein Saat ve Takı,yeni sezon  Sabancı Müzesi ve The Seed’in muhteşem atmosferi eşliğinde tanıttı.

Dünyaca ünlü saat gruplarından Swatch Group bünyesinde yer alan Calvin Klein Saat ve Takı,yeni sezon  Sabancı Müzesi ve The Seed’in muhteşem atmosferi eşliğinde tanıttı. Bu özel davette, misafirlere yeni sezon koleksiyonu ve marka ile ilgili son haberler anlatıldı.

Lansmanın ardından davetliler, Calvin Klein’ın sanata olan ilgisinin bir ifadesi olarak Sakıp Sabancı Müzesi’nde sergisi olan Çinli ünlü sanatçı Ai Weiwei sergisini de gezme fırsatı buldular.

Mekanın dekorasyonu, markanın 2017 kampanyasında yer alan gençlik, sanat ve minimalizm akımlarını yansıtır şekilde hazırlanmıştı. Calvin Klein’ın kreatif direktörü Raf Simons’ın  bizzat seçtiği mankenlerin yer aldığı ve fotoğrafçı  Willy Vanderperreile stilistOlivier Rizzotarafından hazırlanan kampanya görselleri, mekana  seksi ve görkemli bir hava kattı.

2017 yılı Calvin Kleinsaat ve takı modellerinindoğal ve basit şekillere büründüğü ve markanın özünü oluşturan değerleri tam olarak yansıttığı bir yıl oldu.  Minimalizm hiç bu kadar seksi olmamıştı. Kalitenin son derece ön plana çıktığı zamansız çizgilere sahip tasarımlar, uzun yıllar beğenilerden düşmeyecek gibi duruyor.

2017 koleksiyonunda ön plana çıkan ürünler arasında; gözalıcı ve kadınsıhatlarıyla Calvin Klein whirl, klasik, minimalist ve unisex görünümüyle göze çarpanCalvin Klein minimal,gençlik, eğlence ve nazik tasarımıyla. Calvin Klein endlessise lansmanın ilgi odağı olan modelleriydi.

MODA
Trendler
Defileler
Aksesuarlar
Çocuk Modası
Alışveriş
modalives
GÜZELLİK
Cilt Bakımı
Makyaj
Saç Bakımı
Estetik
Kozmetik
modalives
SAĞLIKLI YAŞAM
Beslenme
Diyet
Spor
Kişisel Gelişim
Gezi
Kadın Sağlığı
Çocuk Bakımı
Kariyer
modalives
AŞK/İLİŞKİLER
Aşk
Cinsellik
Ayrılık
Evlilik
Nerede Evlensek ?
Erkekler
modalives
KÜLTÜR &EĞLENCE
Dizi
Sinema
Yabancı Sinema
Kitap
Konser & Müzik
Festivaller
Galalar
Tiyatro
Sergi & Müze
Eğitim
modalives
MAGAZİN
Dünyadan
Ünlüler
Kırmızı Halı
Röportaj
Hakkımızda  |   Reklam   |    Künye   |    İletişim   |    E-Posta   |    ComedyCast
Copyright 2016 © Tüm Hakları Saklıdır İzinsiz Kullanılamaz Designed by We Are Media