Tuvana’dan aynı taktik

30 Aralık 2017  //  Magazin  //  Yorum Yok   //   387 Kez Görüntülendi

Ayrıldığı futbolcu Alper Potuk’la görüntülendiği dönemde “Arkadaşız” diyen ve sonra el ele yakalanan Tuvana Türkay, aynı taktiği basketbolcu Kerem Tunçeri’de uyguladı

Fenerbahçeli Alper Potuk’la bir yıllık ilişkisini geçtiğimiz günlerde sonlandıran Tuvana Türkay, Kuruçeşme’deki bir mekanda basketbolcu Kerem Tunçeri’yle yemek yedi. Mekanın üst katını kendileri için kapatan ikiliye, oyuncunun ablası ve bir de arkadaşları eşlik etti. Rakı eşliğinde fasıl yapan ikili, çıkışta gazetecilerin olduğunu öğrenince ne yapacağını şaşırdı. Bir arkadaşlarını basın mensuplarının yanına yollayan çift, “Fotoğraflarımızın çekilmesini istemiyoruz, lütfen gitsinler” isteğinde bulundu.

Mekandan ilk ayrılan Tunçeri oldu. Hızlıca aracına yönelen basketbolcu, “Aramızda bir durum söz konusu değil. Tuvana arkadaşım olur” dedi. Türkay ise, “Hemen kuruntu yaptınız. Aynı sektörün insanlarıyız. Birbirimizi tanımamız normal. Yalan söyleyeceğim bir durum yok, arkadaşız” şeklinde konuştu. Alper Potuk’la birlikteliğinde de aynı yöntemi uygulayan oyuncu, bir muhabirin bunu hatırlatması üzerine “O zaman çok abartıldığı için yalan söyledim. Sonra ne mutlu el ele karşınıza çıktık” yanıtını verdi.