Mersin’de Hande Yener coşkusu

04 Ocak 2018  //  Magazin  //  Yoruma Kapalı   //   395 Kez Görüntülendi

Mersin’in düşman işgalinden kurtuluşunun 96’ncı yıl dönümü etkinlikleri kapsamında düzenlenen konserde şarkıcı Hande Yener, hayranlarına unutulmaz anlar yaşattı.

Servet Tazegül Spor Salonu’nda Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğindeki konsere, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Vekili Hasan Gökbel, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Hasan Gubaroğlu ve binlerce Mersinli katıldı.

En popüler şarkılarını seslendiren pop müziğinin sevilen ismine, Genel Sekreter Vekili Gökbel yakasındaki, Atatürk ve Türk bayrağı figürlü rozeti hediye etti. Yener, rozeti yakasına taktıktan sonra sahne performansına devam etti.

Hande Yener, “Bugün Mersinimizin kurtuluşunu kutluyoruz. Mersin’de, Atamızı saygıyla ve sevgiyle anıyorum. Yeni yılın ilk konseri, 2018 harika başladı. Sizleri görmek benim için harika. Ayrıca rozet için de çok teşekkür ediyorum, çok naziksiniz. Üzerinde bayrağımızda var ve zevkle, keyifle, büyük bir gururla alıyorum. Sayın başkanımıza da çok teşekkür ediyorum ve sevgilerimi iletiyorum. Bu güzel hatırayı da hemen takıyorum” dedi.

Tıklım tıklım dolu salonda coşkuyla karşılanan Hande Yener; ‘Bakıcaz Artık’, ‘Mor’, ‘Emrine Amade’, ‘Romeo’, ‘Kırmızı Seviyorsun’ şarkılarını 3 Ocak Mersin’in kurtuluş günü için söyledi.

Öte ayndan Mersinli sanatçı Kadir Somer de konserde sevilen şarkılarını seslendirdi.