Kardashian ailesine neler oluyor?

19 Aralık 2016  //  Dünyadan, Magazin  //  Yorum Yok   //   945 Kez Görüntülendi

Kim Kardashian ve kardeşi Kendall Jenner kafaları karıştıran hareketleri ve dedikodularıyla yine gündeme oturmayı başardı. İşte detaylar…

Kim Kardashian ve Kanye West boşanıyor mu?

Attıkları her adımı olay olan ünlü çift Kim Kardashian ve Kanye West bu sefer bomba gibi bir iddiayla magazin gündeminin merkezine oturmayı başardı. Geçtiğimiz ay Paris Moda Haftası için Fransa’da bulunan Kim Kardashian, uğradığı saldırının şokunu henüz üzerinden atamamış. Kaldığı otelde polis üniforması giymiş hırsızlar tarafından, elleri bağlanmış durumda banyoya kitlenen ve 10 Milyon Euro değerindeki mücevherleri çalınan Kardashian’dan uzun bir süre haber alınamamıştı.

Kim Kardashian’a silahlı soygun.

Şimdilerde ise çiftin hayranlarını üzen bir iddia ortaya çıktı. Çiftin yakın çevresinden alınan bilgilere göre, yaşadığı üzücü olayın etkilerini evliliğine yansıtan Kardashian, Kanye West ile arasına mesafe koymuş. Hırsız olayından sonra çok az görüşen çiftin arasına kara kedi girdi. 2014 yılında hayatlarını birleştiren çiftin, bu zor dönemde birbirlerine destek olmak yerine gerilim yaşamaları, boşanma iddialarını da beraberinde getirdi. Yaşadığı talihsiz olaydan sonra kendini eve kapatan ve hiçbir davette boy göstermeyen Kardashian, sahne ışıklarından ve sosyal medyadan bir süre uzak durma kararı aldı. Çiftin yakın çevresinin anlattığına göre, Kanye West Kardashian’ın aldığı bu karardan endişe duyuyor; eğer kendini bu kadar kapatırsa ve sosyal medyayı aktif kullanmaya devam etmezse eşinin milyon dolarları kaybedeceğini düşünüyormuş. Halktan ve basından uzak duran Kardashian ise eşinin bu tavrı karşısında daha da sinirlenmiş.

Kim Kardashian kendine gelemedi.

Kim Kardashian ve Kanye West henüz boşanma hakkında resmi bir açıklama yapmadı.

Kendall Jenner instagram hesabını neden kapattı?

Kardashian ailesinin bir diğer dikkat çekici ismi Kendall Jenner ise bir anda instagram hesabını kapatmasıyla gündeme bomba gibi düşmeyi başardı. Justin Bieber’ın yolundan giden Jenner, instagram hesabını kapatarak tüm takipçilerini ve hayranlarını bir anda üzdü. Sosyal medyada aldığı eleştiriler yüzünden rahatsız olduğunu dile getiren 21 yaşındaki ünlü model; Vogue dergisinin kapak çekimleri için balerin kostümüyle poz vermişti. Bu pozun altına profesyonel balerinler tarafından gelen kötü yorumların üstüne: “Vogue dergisi için fotoğrafım çekilirken, saç ve makyajımı yaptırana kadar bir balerine dönüşeceğimi bile bilmiyordum. Hiçbir zaman ben baleyi biliyorum demedim ve daha önceden de hiç bale yapmadım. Ben sadece kendi işimi yapıyorum!” açıklamasını yapan Jenner, bu durum karşısında rahatsız olduğunu açıklamıştı.

resim-153002QE

Sosyal medya’da karşılaştığı takıntılı insanlardan sıkıldığını açıklayan Jenner, bir süre bu tarz olaylardan uzak kalmak için sosyal medya detoxu yapmaya karar verdi. Birçok yakın arkadaşının ve ailesinden insanların sürekli telefonla ilgilendiğinden ve sosyal medyanın kurbanı olduklarından şikayet eden Jenner, bir süre instagramını kapalı tutma kararı aldı.