Justin Bieber ve Selena Gomez aşkını tek geccelik aşk bitirdi!

19 Aralık 2016  //  Dünyadan, Magazin  //  Yorum Yok   //   661 Kez Görüntülendi

Dünya basını bomba gibi bir iddia ile sarsıldı. Biber ve Gomez aşkının perde arakası çok konuşulacak. İşte detaylar…

4 yıl boyunca dolu dizgin bir aşk yaşayarak magazin basınının gündeminden hiç düşmeyen ünlü çift Justin Biber ve Selena Gomez 2017 yılında yollarını sessiz sakin ayırmıştı. O dönemde ayrılık sebeplerini kimsenin anlamadığı çift bugünlerde bomba gibi bir iddia ile yeniden gündeme geldi.

Justin Bieber’ın yeni sevgilisi
2014 yılında yollarını ayırdıktan sonra, Gomez uzun bir süre psikolojik tedavi görmüş ve ayrılık acısını atlatamamıştı. Gomez ile ilişkisine son verdikten sonra Bieber ise bir çok kısa süreli aşklar yaşamış ve yaşadığı bu aşklarla gündeme oturmuştu. Bieber son olarak 17 yaşındaki Sofia Richie aşkı ile gündeme gelmişti. Sevgilisiyle bir çok fotoğrafını sosyal medya hesabı üzerinden paylaşan Bieber, eski sevgilisi Gomez’den tepki almış ve sonunda sosyal medya hesabını kapatmıştı.

Justin Bieber eski aşkını sinirlendirdi
Eski sevgililerin bir türlü açığa çıkmayan ve netlik kazanmayan ayrılık nedenlerini Instagram üzerinden birbirlerine yaptıkları eleştiriler ele verdi. Bieber, Instagram hesabı üzerinden Gomez’e “Evet seninle Zayn arasında olanları unuttum. Aldatıldım.” yorumunu yazdı. Bunun üzerine 4 yıllık ilişkinin ihanet yüzünden bittiği anlaşıldı; Gomez, Bieber ile aşak yaşadığı süre içinde Zayn Malik ile tek geccelik yaşadığı aşk yüzünden terk edildi!