Eser West Ve Cansel Çördük Ayrıldı!

24 Mart 2017  //  Aşk İlişkiler, Ayrılık, Magazin, Ünlüler  //  Yorum Yok   //   1319 Kez Görüntülendi

Kanal D’de geçen sezon yayınlanan Kısmetse Olur programını ile ünlenen, yaşadıkları ilişki ile adlarından söz ettiren Eser West ve Cansel Çördük’ten kötü haber geldi.

‘Survivor 2017’ yarışmasından açlığa dayanamadığı gerekçesiyle kendi isteğiyle ayrılan Eser West ile ‘Kısmetse Olur’ evinde tanıştığı sevgilisi Cansel Çördük, yollarını ayırmaya karar verdi.

Birlikte çekilmiş tüm fotoğraflarını silen ünlü çift, Instagram’dan birbirlerini takip etmeyi de bıraktı. Eser West ayrılık sonrası hemen dövmesini sildirmeye gitti.

Cansel Çördük’ün ayrılık sonrası Instagram hesabından “Her son yeni bir başlangıçtır hayatta” notuyla kendi fotoğrafını paylaşması dikkati çekti.

eser_d4661314-8e21-445d-a294-33fb4450c8f9_1

Eser West Survivor’dan döndükten sonra ise şu paylaşımları yapmıştı…

“KARNIM TOK OLSUN, YANIMDA SEN OL”

Cansel Çörük ile romantik karesini paylaşan Eser altına şu notu düşmüştü: “Karnım tok olsun, başımda çatı olsun. O çatının altında benle sen ol, Rabbimden sağlıktan başka birşey dilemem..”

“Sonunda ait oldugum yerdeyim. Huzuru yeniden kesfettim. Inanilmaz desteginiz yuregimi kabartti. Demekki dogru birsey yapmisim diyorum. Ve merak etmeyin, sizler butun gercekleri ogreneceksiniz. Arkamdan konusan 1,2 yari unlu kisileri ne yazikki tanimiyorum. Ama ekmek paralari beni konusmak ise ne mutlu bana.”eser_e4cead45-9b83-45b9-83d1-a15be4b4c2b8_1