Beckham’lar boşanmıyor ‘ev’leniyorlar!

19 Aralık 2016  //  Dünyadan, Magazin  //  Yorum Yok   //   1076 Kez Görüntülendi

Bir süredir hakkında boşanma haberleri çıkan David ve Victoria Beckham’dan milyon dolarlık bir haber geldi! İşte detaylar…

Boşanma dedikoduları asılsız çıktı; ‘Ev’leniyorlar!

Victoria Beckham’ın son hali şaşırttı!

17 yıl önce evlenen ve dört çocukları olan David Beckham ve Victoria Beckham çifti, bir süre önce magazin basınına bomba gibi bir iddiayla düştü. İş hayatında yollarını ayırmalarının ardından gündeme bomba gibi düşen boşanma haberleri asılsız çıktı. Sadece iş hayatında yollarını ayırdıklarını ve evliliklerinin güzel bir şekilde devam ettiğini açıklayan çift, son olarak dudak uçuklatan fiyatlarla ev almaya hazırlanıyorlar!

Beckham ailesi taşınıyor mu?

Los Angeles’ın en büyük evi Beckham çiftinin olacak!

Spor ve moda dünyasının milyon dolarlık çifti, Los Angeles’ta bulunan mega bir malikaneye göz dikmiş durumda. Manken ve model Petra Stunt’ın 160 milyon euroluk evine satın almaya hazırlanan çift; Los Angeles’ta bulunan ve 24 milyon euro değerindeki evlerini sattı. Bu evi satmalarının nedeni ise; evin futbol oynamak için çok küçük olması! Üç oğulları ve bir kızları bulunan çift; Brooklyn, Romeo ve Cruz’un daha rahat etmesi ve rahatlıkla futbol oynayabilmeleri için Los Angeles’ın en büyük evini satın almaya hazırlanıyor. Ayrıca, yeni alacakları evin içinde 42 yaşındaki Victoria Beckham’ın moda tasarım çalışmalarını yapabileceği bir alan, 17 yaşındaki oğulları Brooklyn’nin arkadaşlarını ağırlayacağı geniş bir alan ve kızları Harper için geniş bir dans stüdyosuna da ihtiyaçları olduklarını dile getirdiler.

Los Angeles’ın en büyük evi olma özelliğini taşıyan ve çiftin taşınma aşamasında olduğu malikane The Manor toplamda 4.6 dönümlük bir alana inşa edilmiş. 110 oda, 14 yatak odası ve 27 lavabosu bulunuyor. Ayrıca malikanede bir spor salonu, bowling salonu, dört adet iki araçlık garaj ve 100 araç kapasiteli bir otopark bulunuyor.