Künye

DİJİTAL DİREKTÖR
Gözde Ilıcan | gozde@modalives.com

ONLİNE İÇERİK DİREKTÖR
Mert Çetinol | mert@modalives.com

KONULAR EDİTÖRÜ
Gamze Akıncı | gamze@modalives.com

MODA EDİTÖRÜ
Aliye İnan | aliye@modalives.com

REKLAM SATIŞ VE PAZARLAMA

REKLAM GRUP BAŞKANI
Deniz Gönen | deniz@modalives.com

DİJİTAL PROJE YÖNETİCİSİ
Yağmur Özcan | yagmur@modalives.com

DİJİTAL REKLAM DİREKTÖRLERİ
Melike Yalnız  | melike@modalives.com

DİJİTAL REKLAM REZERVASYON
Selin Koç | selin@modalives.com