Hakkımızda |

Reklam |

Künye |

İletişim

Burcunuza göre makyaj yapın

24 Ocak 2018  //  Makyaj  //  Yoruma Kapalı   //   576 Kez Görüntülendi

Burçlar genellikle kadınların ilgi alanları olarak bilinmektedir. Peki, hiç burcunuzun size önerdiği makyajı yapmayı denediniz mi? Ya da burcunuz size hangi makyajı yapmanızı önerdiğini biliyor musunuz?

Makyaj her kadının hayatında kullandığı ve özenerek yaptığı, neredeyse hobi olarak bile gerçekleştirilen bir olaydır. Sizde burç uyumunuza göre makyaj önerilerini uygulayarak güzel bir görünüm elde edebilirsiniz.

Koç burcu

Dışa dönük bir yapıda olan koç burcu kadınlarının ruj renkleri kırmızı ve tonları olurken göz kapaklarına sürülen farlar ise kırmızı, mor ve eflatun renklerinde olmalıdır. Koç burcu kadınının renkli kişiliği makyajına yansımalıdır.

Boğa burcu

Bakımlı ve kadınsı olmayı seven boğa burcu kadınlarının dudak için seçeceği renkler bej, ten rengi ve pembe olabilir. Far seçimini yaparken de pastel renkleri tercih etmelidirler. Boğa burcu kadınlarının ortaya koyduğu dişiliği makyajlarında sade bir tercihle pekiştirmeleri gerekir.

Değişikliğe her zaman açık olmayı seven ikizlerburcu kadınları gül kurusu rengiyle dudaklarını renklendirirken bej, kahverengi ve somon renkleriyle de göz kapaklarını desteklemelidirler.

Yengeç burcu

Çocuksu bir ruha sahip olan yengeç burcu kadınları ise far olarak mavi ve tonlarını kullanmalıdır. Dudak rengi tercihlerindeyse mercan ve pembe renkleri oldukça güzel duracaktır.

Aslan burcu

Güçlü ve asil olan aslan burcu kadınları, dudaklarında kahverengi ve tonlarını kullanırken göz kapaklarına altın sarısı ve kahverengi tonlarını uygulayarak iddialı bir makyaj yapabilirler.

Başak burcu

Sadelikten yana olan başak burcu kadınları göz kapaklarında toprak renklerini kullanırken dudaklarında da kahverenginin açık tonlarını ya da bej tonlarını kullanabilirler. Böylelikle dudaklarını ön planda tutmayarak sadelikten yana bir görünüm sağlayabilirler.

Terazi burcu

Yaşam enerjisiyle dikkat çeken terazi burcu kadınları ise ruj rengi olarak şampanya tonlarını kullanırken göz kapakları için de beyaz ve gri tonlarını tercih edebilirler.

Akrep burcu

Cazibeli tavırlarıyla dikkat çeken akrep burcu kadınları ruj için kırmızı ya da kahverengi tonlarını kullanırken far içinse yeşil ve kahverengi tonlarını seçebilirler.

Yay burcu

Yaşamaktan keyif alan yay burcu kadınlarının dudak rengi bordo veya parlak kırmızı; göz kapaklarıysa mavinin tonları olmalıdır.

Oğlak burcu

Neşeli olmalarıyla bilinenoğlak burcu kadınları için far rengi olarak kahverengi tonları önerilirken dudak rengi olaraksa kiremit rengi önerilmektedir.

Kova burcu

Özgürlüğüne düşkün olan kova burcu kadınları pembe ve tonlarıyla gözlerini canlandırırken yine aynı tonlarda ruj sürebilirler.

Balık burcu

Duygusallıklarıyla ön planda olan balık burcu kadınları göz kapakları için mavi ve tonları, su yeşili veya mor renklerini kullanabilirler. Dudakları içinse pembe veya bej tonları iyi bir seçim olacaktır.

MODA
Trendler
Defileler
Aksesuarlar
Çocuk Modası
Alışveriş
modalives
GÜZELLİK
Cilt Bakımı
Makyaj
Saç Bakımı
Estetik
Kozmetik
modalives
SAĞLIKLI YAŞAM
Beslenme
Diyet
Spor
Kişisel Gelişim
Gezi
Kadın Sağlığı
Çocuk Bakımı
Kariyer
modalives
AŞK/İLİŞKİLER
Aşk
Cinsellik
Ayrılık
Evlilik
Nerede Evlensek ?
Erkekler
modalives
KÜLTÜR &EĞLENCE
Dizi
Sinema
Yabancı Sinema
Kitap
Konser & Müzik
Festivaller
Galalar
Tiyatro
Sergi & Müze
Eğitim
modalives
MAGAZİN
Dünyadan
Ünlüler
Kırmızı Halı
Röportaj
Hakkımızda  |   Reklam   |    Künye   |    İletişim   |    E-Posta   |    ComedyCast
Copyright 2016 © Tüm Hakları Saklıdır İzinsiz Kullanılamaz Designed by We Are Media