Yeni Dönem Jönleri Hakkında Hiç Bilinmeyenler!

25 Nisan 2017  //  Genel, Magazin, Ünlüler  //  Yorum Yok   //   943 Kez Görüntülendi

Burak_Özçivit_karizma

BURAK ÖZÇİVİT

Klasik arabaların bir ruhu olduğunu düşünüyor. Öyle ki, yapılırken her aşamasında başında durduğu bir Camaro model araba toplatmışlığı bile var. Burak Özçivit, iyi bir Fenerbahçe taraftarıdır.4290dc84fa2fbd68f30e3d534aa4ea6eBARIŞ ARDUÇ

Barış Arduç, Elma mı Çilek mi? sorusuna Elma yanıtını verirken, Çay mı Kahve mi sorusuna ise Kahve yanıtını verdi. Kedi mi Köpek mi sorusuna ise 2 kedisi ve 1 köpeği olduğunu dile getiren Barış Arduç ikisini ayırt edemeyeceğini dile getirdi. Ayrıca köpeğinin adının neden Müdür olduğu soruldu. Barış Arduç ise köpeğinin müdüre benzediği için bu ismi koyduğunu ve ingiliz buldogu olduğunu söyledi. Barış Arduç’un herkesten gizlediği bir yeteneği bateri öğrenmeye çalıştığını ve bunu çoğu kişinin bilmediğini ve eğer öğrenirse gizli yeteneğinin bu olacağını dile getirdi.

no_309_dizisi_onurun_furkan_palali_boyu_kac

FURKAN PALALI

Yüzük kullanmayı sevdiğini söyleyen Furkan Palalı, sekiz-dokuz senedir yüzük koleksiyonu yapıyormuş. İlginç bir tercih, zevkli bulduk kendisini… Furkan Palalı Hacettepe Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği bölümünden mezun… Kısacası kendisini hem podyumda, hem filmve dizi setlerinde hem de şantiyede görebiliriz. Dil konusunda kendini geliştirip, Hollywood yapımlarında yer almak hedeflerinden biri… Sinema sahnesinde başarılı olmak ise bir diğer hedefi ve bu konuda son derece azimli.