Hadise, Jennifer Lopez’in İzinden Gidiyor

28 Nisan 2017  //  Genel  //  Yorum Yok   //   270 Kez Görüntülendi

Hayranlarının ‘Yerli Jennifer Lopez’ dediği ünlü şarkıcı Hadise, bir türlü veremediği kiloları için Jennifer Lopez’in yaşam koçunu tuttu. Hadise form tutmak için 60 bin lira ödeyecek.

Hadise, dünyaca ünlü yıldızın izinden gidiyor. Güzel şarkıcı, Jennifer Lopez‘in ABD’li yaşam koçuyla 2 haftalık detoks kampına girip form tutmak için yaklaşık 60 bin lira ödeyecek.

TÜRK YAŞAM KOÇU ŞEYDA COŞKUN İLE DAVALIK OLMUŞTU

Havaların ısınmasıyla Hadise’yi telaşı sardı. Daha önce de zayıflamak için Şeyda Coşkun’dan destek alan güzel popçunun 13 bin lira ödediği program sonrasında hızla kilo vermesinden dolayı vücudunda sarkmalar oluşmuştu. Bu yüzden Coşkun’la davalık olan ünlü şarkıcı, bu kez temkinli davrandı. Kalçalarından dolayı hayranları tarafından ‘Yerli Lopez’ yakıştırması yapılan Hadise’nin Jennifer Lopez ve Gwyneth Paltrow gibi dünyaca ünlü yıldızlarla çalışan ABD’li yaşam koçu Tracy Anderson‘dan destek alacağı konuşuluyor.

KİNOALI SÜTLE FORM TUTACAK

Anderson’un en popüler zayıflama karışımlarından bir tanesi kinoalı süt. Jennifer Lopez’in sabahları bu karışımı tüketerek kilo verdiği biliniyor. Hadise de bu ve buna benzer gıdaları tüketerek form tutacak.hadise--jennifer-lopezin-izinden-gidiyor_c6d6e530-9f3f-47b7-9400-51654a73b079_1