Hakkımızda |

Reklam |

Künye |

İletişim

Ön sevişme nedir?

05 Ocak 2018  //  Cinsellik  //  Yoruma Kapalı   //   1251 Kez Görüntülendi

Ön sevişme nedir sorusu son günlerde cinsellikle alakalı internette en çok aranılan sorulardan bir tanesidir. Biz de sizler için ön sevişme nedir sorusunun cevaplarını araştırarak bir araya getirdik. İşte sizler için araştırıp bir araya getirmiş olduğumuz ön sevişme nedir sorusunun cevapları.

Ön sevişme nedir sorusu internet ortamında sıklıkla cevabı aranan sorulardan bir tanesidir. Cinsel ilişkiye girmeden önce ilişkinin daha kolay gerçekleşmesi açısından ve seks esnasında birleşimin daha rahat olması açısından ön sevişme nedir sorusunun cevabını bilmek oldukça önemlidir. Özellikle ilk defa cinsel birliktelik yaşayacak olanlar için ön sevişmenin önemi oldukça büyüktür. Bizde bu nedenlerden dolayı ön sevişme nedir, ön sevişme nasıl gereçkleşir sorularının cevaplarını sizler için araştırdık.

Ön sevişme nedir?

Ön cinsel birliktelik öncesinde hem bedeninizi hem de ruhunuzu cinsel birlikteliğe hazırlamaktır. Ön sevişme uzun tutulduğunda, özellikle ilk defa cinsel birliktelik yaşayacak olanlar için oldukça önemlidir.  Cinsel birliktelik öncesinde çiftler aceleci davranmazlarsa, birbirlerini keşfetmeye ve dokunmaya zaman ayırırlarsa cinsel birliktelik hem daha keyifli hem de daha rahat gerçekleşecektir.

Peki, ön sevişme nasıl yapılır?

Ön sevişmeyi gerçekleştirmek için birkaç adıma uymak gerekir. Ön sevişmede uygulanması gereken adımları bilmiyorsanız eğer sizin için açıklamış olduğumuz ön sevişme adımlarını sırasıyla takip edebilirsiniz.

1.Birbirinize dokunmayla başlayın

Ön sevişmeye birbirinize dokunarak başlayabilirsiniz. Böylelikle hem partnerinizin sıcaklığını hissedecek hem de birbirinizin erojen bölgelerini keşfetmiş olacaksınız.  Birbirinize dokunmaya parmak uçlarınızla ve avuç içlerinizle dokunarak bedeninizde ağır ağır gezdirerek dokunma aşamasına başlayabilirsiniz.

Ön sevişme sırasında öpüşmek oldukça önemlidir. Öpüşürken bir takım ipuçlarına dikkat etmelisiniz.  Doğru şekilde öpüştüğünüz takdirde cinsel birlikteliğiniz daha güzel ve keyifli bir şekilde gerçekleşecektir.

Ancak ön sevişmede öpüşme tekniklerine de dikkat etmek gerekir.  Ateşli bir öpücük cinsel birlikteliğinizi daha baştan çıkartıcı bir hale getirecektir.

Öpüşme tekniklerini bilmiyorsanız aşağıda vermiş olduğumuz haber linkine tıklayarak yardım alabilirsiniz. 
1-

Muhteşem öpücüğün püf noktaları!

masaj 

Ön sevişmeyi en iyi hale getiren yöntemlerden birisi de hiç kuşkusuz masaj tekniğidir. Partnerinize masaj yaparak yorgunluğunu alabilir, aynı zamanda da ona sıcaklığınızı hissettirerek cinsel birlikteliğe hazır hale getirebilirsiniz.

yarı çıplak durmak 

Ön sevişme sırasında tamamen çıplak olmak yerine yarı çıplak olmayı tercih etmelisiniz. Seksi iç çamaşırlarınızı veya seksi kıyafetlerinizi giyerek ön sevişmenin daha ateşli bir hale gelmesini sağlayabilirsiniz.

koku

Ön sevişmenin en önemli kurallarından biriside iki tarafında kokusudur. Cinsel birliktelik öncesi vücut temizliğine önem vermeniz gerekir. Aksi taktirde en ufak bir ter kokusu bile cinsel birliktelik öncesi partnerinizin sizden uzaklaşmasına neden olabilir.

erotik filmler 

Erotik filmlerde ön sevişmenin olmazsa olmaz adımları arasında yer almaktadır. Kadınlar da erkekler gibi erotik film izlemekten hoşlanır. Birlikte seks içerikli bir film izlemek, daha birbirinize dokunmadan sevişmeye hazır hale gelmenizi sağlayabilir.

Aynı zamanda ön sevişme sırasında küçük oyunlar oynarak partnerinizi cinselliğe daha çok istekli hale getirebilirsiniz. Bu adımları öğrenmek için aşağıda vermiş olduğumuz linke tıklayabilirsiniz.

MODA
Trendler
Defileler
Aksesuarlar
Çocuk Modası
Alışveriş
modalives
GÜZELLİK
Cilt Bakımı
Makyaj
Saç Bakımı
Estetik
Kozmetik
modalives
SAĞLIKLI YAŞAM
Beslenme
Diyet
Spor
Kişisel Gelişim
Gezi
Kadın Sağlığı
Çocuk Bakımı
Kariyer
modalives
AŞK/İLİŞKİLER
Aşk
Cinsellik
Ayrılık
Evlilik
Nerede Evlensek ?
Erkekler
modalives
KÜLTÜR &EĞLENCE
Dizi
Sinema
Yabancı Sinema
Kitap
Konser & Müzik
Festivaller
Galalar
Tiyatro
Sergi & Müze
Eğitim
modalives
MAGAZİN
Dünyadan
Ünlüler
Kırmızı Halı
Röportaj
Hakkımızda  |   Reklam   |    Künye   |    İletişim   |    E-Posta   |    ComedyCast
Copyright 2016 © Tüm Hakları Saklıdır İzinsiz Kullanılamaz Designed by We Are Media