Hakkımızda |

Reklam |

Künye |

İletişim

Friendzone olduğunuzun 8 belirtisi

16 Ocak 2018  //  Aşk  //  Yoruma Kapalı   //   2779 Kez Görüntülendi

Sen emek verirsin, aşkını içinde büyütürsün, hayaller kurarsın ancak bir kanka, bir kız kardeş olmaktan öteye gidemezsin. Bu durumda şansınızı fazla zorlamamakta fayda var. Öte yandan friendzone olduğunuzu anlamak her zaman söylenildiği kadar kolay değildir. İşte friendzone olduğunuzun 8 belirtisi…

Hoşlandığınız kişiyle aranızda aşağıdakilerden en az birkaçı gerçekleşiyorsa “eee şimdi biz neyiz?” sorusunun cevabı apaçık bir şekilde: Friendzone.

Eski sevgililerinden çok fazla bahsediyorsa…

Hayatınızın aşkı olacak kişiye genellikle eski sevgililerinizden bahsetmezsiniz. En azından bir ilişkiye başlayana kadar. Bu hem kadınlar hem erkekler için geçerli bir kuraldır. Bu kural ise sadece sizinle romantik anlamda ilgileniyorsa geçerlidir. Arkadaş bölgesinde dolaşıyorsanız ve aklınızda bir ilişki yaşama niyeti yoksa birbirinizle her şeyi rahatlıkla konuşabilirsiniz.

Sizinle asla flört etmiyorsa…

Erkekler bir kadından hoşlandıklarında refleks olarak flört ederler. Elbette herkes ilk görüşte aşık olmaz. Bazen ilişkinin ilerleyen evrelerinde arkadaşlık aşka dönüşür ancak arkadaşken bile bazı anlarda sizinle flört ettiğine şahit olabilirsiniz. Daha önce sizinle hiç flört ettiğini hatırlamıyorsanız muhtemelen friend zone olmuşsunuz, haberiniz yok.

Hepimiz, en azından çoğumuz, fazlasıyla meşgulüz. Ancak iki insan birbirinden hoşlanıyorsa öyle ya da böyle zaman yaratır. Mesaj atar, arar, birkaç dakikalığına bile olsa yanınıza uğrar, bir plan yapar. Bunları yapmıyorsa sizden hoşlanmadığı çok açık.

Asla ilk adımı atmıyorsa…

Erkekler hoşlandıkları bir kadın gördüklerinde bir avcı gibidirler. Modern zamanlarda biraz daha ağırdan alsalar da, roller zaman zaman değişse de çıkmaya geldiğinde genellikle ilk adımı erkekler atar. Sürekli siz onu bir yere davet ediyorsanız, hep siz arıyorsanız veya mesaj atıyorsanız kusura bakmayın ama friend zone olmuşsunuz.

Sizin uzuuuun mesajlarınıza kısa cevaplar veriyorsa…

Hoşlandığınız kişiyle vakit geçirmek istersiniz öyle değil mi? Uzuuun mesajlar atma içgüdüsü de bunun gibi bir şey. Siz kocaman bir paragraf yolladıktan sonra gelen cevap “ok” “evet” “peki” “haha bence de” “aynen” kısalığındaysa siz aşkı başka yerde arayın.

Erkek arkadaşlarınızı dert etmiyorsa…

Eski sevgililerinizden bahsederken olduğu gibi yakın erkek arkadaşlarınızdan bahsetmeniz konusunda son derece rahatsa bu pek iyiye işaret değil. Mesela çok yakın olduğunuz bir erkek arkadaşınızdan övgüyle bahsetmeyi deneyin. Herhangi bir rahatsızlık belirtisi gösteriyorsa, gözlerini kaçırıyorsa hala bir şansınız var.

Her zaman grup halinde takılıyorsanız…

Sizi aradı; bir partiye veya bir etkinliğe davet etti; gittiğinizde birkaç arkadaşının daha orda olduğunu gördünüz. Bu sıklıkla oluyorsa tebrikler, nur topu gibi friendzone olmuşsunuz. Siz onun için birlikte vakit geçirebileceği eğlenceli bir tipsiniz.

Yıllardır birbirinizi tanımanıza rağmen çıkma teklifi etmediyse…

Kabul, bazı ilişkiler uzun süreli arkadaşlıklardan doğar ancak bu yüksek ihtimal değil. Mesela yıllardır aynı iş yerinde çalışıyorsunuz veya çocukluktan beri arkadaşsınız diyelim. Bütün bu yıllar boyunca hiçbir şekilde yakınlaşmaya çalışmadıysa arkadaş kalmak istiyor demektir. Friendzone alarmı!

MODA
Trendler
Defileler
Aksesuarlar
Çocuk Modası
Alışveriş
modalives
GÜZELLİK
Cilt Bakımı
Makyaj
Saç Bakımı
Estetik
Kozmetik
modalives
SAĞLIKLI YAŞAM
Beslenme
Diyet
Spor
Kişisel Gelişim
Gezi
Kadın Sağlığı
Çocuk Bakımı
Kariyer
modalives
AŞK/İLİŞKİLER
Aşk
Cinsellik
Ayrılık
Evlilik
Nerede Evlensek ?
Erkekler
modalives
KÜLTÜR &EĞLENCE
Dizi
Sinema
Yabancı Sinema
Kitap
Konser & Müzik
Festivaller
Galalar
Tiyatro
Sergi & Müze
Eğitim
modalives
MAGAZİN
Dünyadan
Ünlüler
Kırmızı Halı
Röportaj
Hakkımızda  |   Reklam   |    Künye   |    İletişim   |    E-Posta   |    ComedyCast
Copyright 2016 © Tüm Hakları Saklıdır İzinsiz Kullanılamaz Designed by We Are Media