Hakkımızda |

Reklam |

Künye |

İletişim

Stiletto bir arzu meselesidir

26 Ocak 2018  //  Alışveriş  //  Yoruma Kapalı   //   780 Kez Görüntülendi

Kadınlar stilettonun bir yaşam stili olduğunu çok iyi bilir. Stiletto, vazgeçilmez bir arzu meselesidir. Zariftir, şıktır, incecik ve asildir.

Konfor mu? O da ne?

Stiletto giyen kadın ayakkabıda konfor aramaz. Çünkü bilir ki şık olmak bedel ister. Bazen çok bilen birileri çıkıp bu tarz ayakkabıların sağılığa aşırı zararlı olduğunu söyler ama o umursamaz. Onun için bu konu tartışmaya kapalıdır. Bir kadın stiletto giymek istiyorsa, o stilettoyu mutlaka giyecektir.

Şıklık ve zarafet bir arada

Stiletto şıklığın, zarafetin ve naifliğin vücut bulmuş hâlidir. Giydiğiniz anda parmak uçlarınızda yükselişiniz, şıklığınızın ve zarafetinizin tavan yapmasını sağlıyor. Bunun farkında olan kadının özgüveninin de aynı oranda artması kaçınılmazdır. Ayakkabının burnunun sivriliği, topuğunun inceliği birbirini tamamlayan iki naif unsurdur. Her renginin ayrı bir güzelliği vardır. Rengi ne olursa olsun bir stiletto sıradan bir kot pantolonun altında da yıldız gibi parlar, şık bir gece elbisesinin altında da kendini gösterir. Ne giyerseniz giyin,stiletto tek başına günü kurtaran kahraman olacaktır.

Stiletto bağımlılık yapar

Bir kere stiletto aşkına düşmüşseniz, geçmiş olsun. Öyle ki artık her ayakkabı alışverişiniz de eliniz ve gözünüz bu ayakkabılara gidecek. Platform topuk ya da dolgu topuk ayakkabıları gözünüz görmeyecek. Zira stiletto adeta bağımlılık yapıyor. Bir yerden sonra farklılık istediğinizde ise zımbalı stiletto, taşlı stiletto, kadife stiletto gibi seçeneklere yönelebilirsiniz.

MODA
Trendler
Defileler
Aksesuarlar
Çocuk Modası
Alışveriş
modalives
GÜZELLİK
Cilt Bakımı
Makyaj
Saç Bakımı
Estetik
Kozmetik
modalives
SAĞLIKLI YAŞAM
Beslenme
Diyet
Spor
Kişisel Gelişim
Gezi
Kadın Sağlığı
Çocuk Bakımı
Kariyer
modalives
AŞK/İLİŞKİLER
Aşk
Cinsellik
Ayrılık
Evlilik
Nerede Evlensek ?
Erkekler
modalives
KÜLTÜR &EĞLENCE
Dizi
Sinema
Yabancı Sinema
Kitap
Konser & Müzik
Festivaller
Galalar
Tiyatro
Sergi & Müze
Eğitim
modalives
MAGAZİN
Dünyadan
Ünlüler
Kırmızı Halı
Röportaj
Hakkımızda  |   Reklam   |    Künye   |    İletişim   |    E-Posta   |    ComedyCast
Copyright 2016 © Tüm Hakları Saklıdır İzinsiz Kullanılamaz Designed by We Are Media